o nás

 

Spevácka škola Mariael ponúka výuku spevu v troch odboroch: sakrálny spev, operný/koncertný spev a pop music/šansón/blues/jazz. Vo všetkých oblastiach poskytujeme programy pre rôznorodú cieľovú skupinu – od záujemcov o profesionálnu umeleckú prípravu cez aktívnych profesionálov až po hudbymilovných amatérov, ktorým spev prináša radosť do života.

Výuku vám dokážeme doslova ušiť na mieru – sami si zvolíte podobu štúdia, jeho intenzitu i dĺžku. Okrem výuky spevu ponúkame hudobno-teoretické predmety, hru na hudobných nástrojoch a bohatú ponuku rôznych doplnkových predmetov a služieb. (ponuka)

Výuka spevu je organizovaná v troch hlavných odboroch, no vďaka skúsenostiam našich pedagógov a spolupráci s externými odborníkmi vieme uspokojiť záujemcov o akýkoľvek hudobný žáner a štýl. K samozrejmostiam nášho prístupu patrí nadštandardné prostredie, zabezpečenie všetkých študijných pomôcok, vrátane notového materiálu a profesionálnej zvukovej techniky. Vďaka spolupráci s odborníkmi z oblasti nahrávania a propagácie vám radi poradíme a pomôžeme pri rozbehu vašej kariéry.

Prosíme všetkých záujemcov o prihlásenie sa na štúdium, ako aj o bližšie informácie, aby najprv vyplnili formulár vstupná hodina.

Možnosť prihlásenia sa počas celého školského roka!


Výhľad z novej školy